Lojistik ve Nakliye

Lojistik ve Nakliye

Lojistik ve Nakliye Hizmeti

Bizim Sondaj hizmetleri arasında bulunduğu Lojistik ve Nakliye çözümlerini gerek vinçli taşımacılık, gerek kamyon ve tırları ile tüm sorunlarınıza çözüm sunmaktadır. Çatalca nakliye konusunda güveni bizim sondaj ile tam. Bizim Sondaj Bizim Vinç ve Lojistik adı altında faaliyetini sürdürürken Çatalca’nın tek lojistik ve vinçli taşımacılık firması olarak gurur duymamızı sağlıyor.

Güvenilir Lojistik Firması

Lojistik firmaları, işletmelerin dış kaynaklı olarak yürütülen süreçlerini yönetmektedir. İşletmeler sektör fark etmeksizin, üretim ve pazarlama organizasyonlarının tümünde lojistik firmalarından yardım almalıdır. Aksi halde bu süreçlerin planlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi mümkün olmayacaktır.

Güvenilir lojistik firması ile anlaşma sağlamak, işletmelerin en profesyonel hizmetleri sunmaları açısından önem taşımaktadır. Çünkü bu firmalar ile tüm hizmet ve ürünler, ihtiyaç duyulan anda ve ihtiyaç duyulan zamanda belirtilen lokasyona ulaştırılmış olacaktır.

Lojistik firmaları yalnızca taşımacılık işlemi ya da nakliye hizmetleri gerçekleştirmekten sorumlu değildir. Aynı zamanda depolama, mal dağıtımı ve ambalajlama gibi işlemleri de gerçekleştirmektedir. Bu sayede işletmeler, pazarlama ve üretim planlarını en verimli olacak şekilde uygulamaya geçirebilme şansına sahip olmaktadır. Ancak güvenilirliğini kanıtlamamış bir firma ile anlaşma sağlanması, işletmelerin hem maddi anlamda hem de müşteri memnuniyeti alanında ağır kayıplar yaşamasına neden olacaktır. Bu nedenle lojistik firması araştırması yaparken ilk olarak firmanın güvenilirliği, tecrübeleri ve müşteri deneyimleri dikkatli bir şekilde araştırılmalıdır.

Ağır Tonajlı Lojistik Hizmeti

Ağır tonajlı yük taşımacılığı normal boyuttaki kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerin hem yurtiçine hem yurtdışına taşınması hizmetine verilen addır. Ağır tonajlı lojistik hizmetleri, kesinlikle alanında uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Çünkü bu tarz büyük yüklerin yerleştirilmesi ve monte edilmesinde mühendislik bilgisine gerek duyulmaktadır. Bu sebeple deneyim sahibi olan, müşteri memnuniyeti konusunda kendini kanıtlamış ve güvenilirliği ile öne çıkmış olan firmalar tercih edilmelidir.

Türkçe karşılığı ağır nakliyat anlamına gelen lowbed taşımacılık, aynı adı taşıyan yarı römorklar ile yapılmaktadır. Lowbed araçlar; taşımacılık sektöründe önemli bir yere sahip olan yükseklik sınırı, yük kapasitesi, yükleme, boşaltma ve manevra yapma gibi benzer sorunların çözülmesine yardımcı olmaktadır. Bizim Sondaj ailesi, ağır tonajlı lojistik hizmeti sunarken her daim yenilikleri takip etmekte ve en güncel gelişmeleri hayata geçirerek müşteri memnuniyetini arttırmayı hedeflemektedir.

Nakliye Hizmeti

Taşınması gerekli olan eşyaların yük araçları aracılığı ile bir adresten başka bir adrese taşınması işine nakliye adı verilmektedir. Nakliye hizmeti denilince ilk akla gelen işlemler içerisinde ambalajlama, taşıma, yükleme ve indirme çalışmaları gelmektedir.Bununla birlikte oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Ofis, ev ve benzeri alanlarda nakliye işlemlerine duyulan gereksinim, her geçen gün daha da fazla artış göstermektedir.

Doğru nakliye firmaları ile eşyalar zarar görmeyecek şekilde taşınacağından dolayı, bu hizmetlerden daha güvenli şekilde faydalanmak mümkündür. En çok bilinen ve ihtiyaç duyulan nakliye hizmetlerinin başında evden eve nakliyat ve kargo nakliyatı gelmektedir. Bunların dışında parsiyel taşımacılık, parça yük nakliyesi ve nakliyat ambarı da diğer talep gören nakliye çeşitleri arasında yer almaktadır.

Ağır Tonajlı Nakliye Hizmeti

Bizim Sondaj ailesi müşterilerine sunduğu diğer hizmetlerde olduğu gibi ağır tonaj nakliye işlemlerinde de oldukça titiz çalışmaktadır. Bu nakliye türü söz konusunda olduğunda firma güvenilirliği ve kalite standartları uygunluğu çok daha fazla önem arz etmektedir. Bizim Sondaj, ağır tonajlı nakliyatın en iyi şekilde gerçekleştirilmesi konusundan gerekli olan bütün donanıma sahiptir.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Bizim Sondaj, bu nakliyat türündeki gelişmeleri her daim takip etmektedir. Ağır tonajlı nakliye hizmetlerinde uygun fiyat ve profesyonel hizmet almak isteyen tüm işletmeler, Bizim Sondaj ailesi ile kolayca iletişim kurabilmektedir. Bu sayede işletmelerin ihtiyaç duydukları ağır tonajlı nakliye işlemlerinin tümü için, en uygun hizmet planlaması yapılacaktır.

Vinçli Taşımacılık

Vinçli taşımacılık son yıllarda oldukça yaygınlaşan bir nakliyat türüdür. Yapılan çalışmalarda bu taşımacılık çeşidinin, çalışanların iş güvenliğini daha az tehdit ettiği ve nakliyat sürecinin çok kolay bir şekilde gerçekleştiği tespit edilmiştir. Bu sebeple vinçli taşımacılık hizmetleri, müşteriler arasında bir hayli rağbet görmektedir.

Bizim Sondaj ailesi, taşımacılık alanında çok yönlü bir vizyona sahip olmasıyla tanınan bir firmadır. Ayrıca vinçli taşımacılık yöntemi ile de müşterilerine kaliteli bir nakliyat hizmeti sunmaktadır.  Bizim Sondaj, son teknolojik gelişmelerle donatılmış vinçli araçları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için gerekli olan her şeye sahip bir firma olarak taşımacılık hizmeti sunmaya devam etmektedir.  Bu nakliye türü hakkında bilgi almak için, diğer hizmetlerde olduğu gibi firmamızla iletişim halinde olmak yeterli olacaktır.