Bizim Sondaj

TARİHÇE

Bizim Sondaj tarihi Konya’da başlamış, tecrübelerle dolu çalışmalarıyla köklü bir şirkettir. 1935 yılında doğan Arslan EFEK genç yaşında “iller Bankasında taşeron firma olarak “Su isale hattı projeleri” ile faaliyet göstermiştir. Konya da ki projelerden sonra sırasıyla Edirne, Silivri, Denizli, Bilecik ve son olarak İstanbul Gültepe’de çalışmalarda bulundu.

Şirketimizin 2.kuşak temsilcisi olan Mehmet Ali EFEK, baba mesleğinin diğer branşı olan su tesisatı işlerine girdi.

Bu sektörde edindiği tecrübeler sonucunda dalgıç pompa satış ve montaj işleri ile 2002 yılına kadar iyi bir yatırımla, 800 metre delme kapasiteli sondaj makinesi ile su sondajı sektöründe adım atmıştır.

Sondaj sektöründe edindiği tecrübeler sonucunda 2010 yılında 1500 metre delme kapasiteli sondaj makinesi ile jeotermal sondaj işlerinde faaliyet göstermeye başlamıştır.

Günümüzde birçok resmi kurum ve kuruluşların işlerini güçlü altyapısı ile üstlenmiş, en başarılı bir şekilde sondaj kuyularını teslim etmiştir.

Üstün ekipman, profesyonel kadrosu ile Marmara bölgesinde ve Trakya Bölgesinde sondaj sektörünün 2010’dan beri Sektörün lokomotif şirketlerindendir.

’Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsındır.’’ Sözünü benimseyerek Su sondaj Sektöründe sürekli taklit edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Tarihçe
background

Lokasyonumuz

  • Merkez Ofis : Kaleiçi, Gökçeali Caddesi No 21, 34540 Çatalca/İstanbul

Hızlı İletişim

Bize ulaşın !

    Teklif Al