Hedef & İlkeler

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Bizim Sondaj

Hedef ve İlkeler

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile “en iyi” olmayı hedeflemek, Yeraltı doğal kaynaklarına gereken önemi vermek, gelişimin tabii kaynaklardan doğaya zarar vermeden istifade etmenin olduğunu unutmamak, iş ahlakını ve dürüstlüğü”olmazsa olmaz” koşul haline getirmek ve ülkemizin tabii kaynaklarından faydalanmanın ülke ekonomisine sağladığı katkının bilincinde bir sondaj firması olmak en temel ilkemizdir.

Daima “en iyi” olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.

Kalitede ve hizmette en iyi olmak ve sondaj sektöründe sahip olduğumuz bu imajı muhafaza etmek ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterdiğimiz alanlarda sektörde lider olmak temel ilkemizdir. Bu kapsamda şirketimizin sondaj makinası ve ekipmanlarına ayırdığı bütçe 15.000,000 TL’yi aşmış vaziyettedir.

Müşterilerimiz velinimetimizdir.

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite üstün hizmet anlayışı ile karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Verdiğimiz hizmet sonrası ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Amacımız minimum maliyetle maksimum verimi sağlamak.

Hizmetimizin sürekliliği ve müşterilerimize düşük maliyetli çalışmalar yapabilmek, küçük ve büyük tasarrufların birleşmesini teşvik etmek üzere uygulanan proje ve çalışmalara önem vermek. Hem ülke ekonomisi hem de müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan teknolojiden faydalanmak, akılcı kullanımı sağlayarak savurganlığa ödün vermemek, ana ilkemizdendir.

En önemli sermayemiz bize olan güveninizdir.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışmalarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personel ve ekipmanları şirketimiz bünyesine geçirmek ve istihdam ederek azami fayda sağlamak. Dolayısı ile başlanmış olan bir işi güvenlik ve kalite kapsamında hızlı bir şekilde bitirip,  uzun vadeli olarak fayda sağlamasını oluşturmak seçtiğimiz yoldur.

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak düsturumuzdur.

Tüm münasebetlerimizde adilane, karşılıklı yarar sağlamak amacıyla iyi niyet ve anlayışla davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına daima uymak ilkemizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, öncüsü olduğumuz ve vazgeçemediğimiz bir başka temel ilkemizdir. Ülkemiz için çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir.

Hedef & İlkeler
background

Lokasyonumuz

  • Merkez Ofis : Kaleiçi, Gökçeali Caddesi No 21, 34540 Çatalca/İstanbul

Hızlı İletişim

Bize ulaşın !

    Teklif Al