Yazar: pntyzlm 4 Mart 2021

Silivri Sondaj, Faaliyetlerimiz ve hizmet bölgelerimiz olarak Silivri ilçesi merkezimiz olan çatalca ilçesinden sonra en fazla faaliyet gösterdiğimiz Bölgeler Arasında yer almaktadır. Silivri’de Sondaj Açtırmak İsteyen müşterilerimiz bölge hakkındaki zemin yapısını jeolojik bilgileri firmamız tarafından her bir açılan sondaj kuyusunda kayıt altına almakta ve zemin bilgilerini arşivlemektedir. Bizim sondaj firması İstanbul’da sondaj firmaları arasında lider konumda olmakla kalmayıp dalgıç motor, dalgıç pompa alanı üzerinde ALARKO Yetkili bayii Statüsünde, İMPO motor Pompa sanayii Yetkili Bayisi olarak halihazırdaki stok ürünlerimizle müşterilerimizin işlerini aynı gün ve anında çözüme kavuşturuyoruz. İstanbul su sondaj, firması aydın gelecek yetiştirmeyi benimsemiş, eğitim düzeyi yüksek bilinçli nesil yetiştirmeyi görev edinmiş vaziyettedir. bizim sondaj taş zeminde bile en iyi performansı yakalamak için gelişmiş teknolojik ekipmanları, teknolojiye ayak uydurarak her işi başaran bir sondaj firmasıdır. Güçlü sondaj ekipmanları ile 1000 metreye kadar sondaj açabilme kapasitesi ile şahin ekibi ve sondaj açma tekniği ile ileri teknolojik ekipmanlarla faaliyetini sürdürmektedir.

Sondaj Kuyusu Nedir? Silivri’de Sondaj Kuyusu Nasıl Açılır?

Sondaj kuyu dediğiz terim eskilerden günümüze kalan kuyu elle açma diye nitelendirdiğimiz terimdir. Günümüzde bu terimin yerini su sondajı alarak teknolojinin nimetlerinde ve doğa ananın bize verdiği hizmetlerden yararlanmak üzere gerçekleştiriyoruz. Sorunun cevabına gelince sondaj kuyusu elle açma anlamını taşır, bu kuyular artık verimini yitirmiş yerini sondaj’a bırakmıştır.

İstanbul Profesyonel Sondaj

İstanbul sondaj firması olarak bölgeye hakim olmaktan gurur duyuyoruz. Bölgenin en büyük su sondajı firması unvanını taşımak aynı zamanda en gelişmiş teknolojileri takip ederek sondaj şirketleri arasında öncü, bayrak taşıyıcı olmak bizim için şeref vermektedir. İstanbul zorlu şartlarıyla nüfusuyla bazen bizlere zorluk çıkartsa da sektöre çözümlerde en iyi yaptığımız işlerden biri olan sondaj yatırımları sayesinde küçük sondaj makinasından büyük sondaj makinasına bodrum katta dahi sondaj açmak bizim için zor olmuyor.

Sondaj Fiyatları – Sondaj Maliyeti | Detaylı Anlatım

Sondaj fiyatları sondajın çapına metresine göre değişmektedir. Bir sondaj işini alırken bölgeye hakim bir firma işi götürüde alabilir fakat sondajın maliyeti hesaplanması metre üzerindendir. Örneğin 140’lık sondaj metre fiyatı ile 175’lik sondajın metre fiyatı aynı değildir, bunun sebebi açma çapıdır. 140’lık olan 178 mm açılırken 175’lik olan 228 mm olarak açılır. Tabiki bu terimler havalı sondaj için geçerli fiyatlar, zemin yapısı ve şartlarına göre değişikli gösterir.

Havalı Sondaj – Havalı Sondaj | Detaylı Anlatım

havalı sondaj avantajlarından bahsetmek gerekirse suyun çıktığı metreyi görebilme, hızlı sonuca ulaşma, maliyetler ve zaman kazanımı şartların elverişli olduğu bölgelerde sondaj 1-2 gün de bitebiliyor, (200 metreye kadar) havalı sondaj kompresör yardımıyla ve sondaj makinasının boruları uç uca eklemesiyle açılır.